SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Tvååkers IF

Styrelse Tvååkers IF 2023
2021-07-29 12:06
Namn Telefon   Mail  
Ordförande Råger Ivarsson 070-699 25 81 rager.ivarsson@telia.com
Vice ordf Mikael Ekwall 070-673 77 50 mikael.ekwall@triumfglass.se
Sekreterare  Jakob Dranvik 073-913 80 68 jacob.dranvik@gmail.com
Kassör Sven-Anders Svensson 070-551 70 20 sven-anders@arves.se
Herrsektion Mikael Ekwall

070-673 77 50

mikael.ekwall@triumfglass.se
Ungdomsektion Anders Rylin 070-485 53 92 anders_rylin@hotmail.com
Damsektion Anna-Karin Bengtsson 070-606 35 54 bengtssonannakarin@yahoo.se

LOK/Hemsida

Sven-Anders Svensson 070-551 70 20 sven-anders@arves.se
Suppleant Therese Rosander 073-532 55 38 therese.rosander@pickering.se
Suppleant Jens Lund 076-649 88 09 jenslund7206@gmail.com
Suppleant Elisabeth Persson 076-858 14 58 persson.elisabeth59@gmail.com
Adjungerade:      
Sponsorgruppen Anders Loth  073-944 75 15  anders.nilsson5@hotmail.com
Supporterklubben Inger M Carlsson 070-263 75 46 imec56@live.se
 
Ekonomigrupp Tvååker IF    
Sven-Anders Svensson 070-5517020 sven-anders@arves.se
Ingbritt Andersson 070-6992646 ingbritt.gunnestorp@gmail.com
Therese Svensson 070-8236563  therese.s@live.se
Benny Svensson 070-5641109 benny.svensson@colorama.se 
Valberedning Tvååkers IF    
Helene Andersson 070-675 61 62 helene@arves.se
Anna-Karin Bengtsson 070-606 35 54 bengtssonannakarin@yahoo.se
Bernt Holm 070-941 80 60 berntholm@hotmail.com
Kommande aktiviteter
Inga aktiviteter inbokade
Nyheter från föreningen
Hem, 27/06 13:20 
Hem, 24/06 08:00 
Hem, 30/05 14:31 
Hem, 28/03 09:39 
Hem, 06/03 12:29 
 
Våra sponsorer