SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Tvååkers IF

Styrelse Tvååkers IF 2021
2021-07-29 12:06
Namn Telefon   Mail
Ordförande Råger Ivarsson 070-699 25 81 rager.ivarsson@telia.com
Vice ordf Mikael Ekwall 070-673 77 50 mikael.ekwall@triumfglass.se
Sekreterare  Jakob Dranvik 073-913 80 68 jacob.dranvik@gmail.com
Kassör Sven-Anders Svensson 070-551 70 20 sven-anders@arves.se
Herrsektion Mikael Ekwall

070-673 77 50

mikael.ekwall@triumfglass.se
Ungdomsektion Anders Rylin 070-485 53 92 anders_rylin@hotmail.com
Damsektion Linda Höidal 0709-30 14 00 linda.hoidal@loopseducation.com
Ledamot Anna Gunnarsson 070-399 24 11  gunnarsson@seaside.se

LOK/Hemsida

Sven-Anders Svensson 070-551 70 20 sven-anders@arves.se
Suppleant Jens Lund  0766-49 88 09  jenslund7602@gmail.com
Adjungerade:      
Sponsorgruppen Anders Loth  073-944 75 15  anders.nilsson5@hotmail.com
 
Ekonomigrupp Tvååker IF    
Sven-Anders Svensson 070-5517020 sven-anders@arves.se
Ingbritt Andersson 070-6992646 ingbritt.gunnestorp@gmail.com
Therese Svensson 070-8236563  therese.s@live.se
Benny Svensson 070-5641109 benny.svensson@colorama.se 
Kommande aktiviteter
Inga aktiviteter inbokade
Nyheter från föreningen
 
Våra sponsorer